Florian Grillitsch
Geburtsdatum 07.08.1995
Alter 28
Nat. Österreich  Österreich
Größe 1,87m
Vertrag bis 30.06.2026
Position Defensives Mittelfeld
Fuß rechts
Akt. Verein TSG 1899 Hoffenheim
Interessierter Verein Fenerbahce

Leistungsdaten: 23/24

Wahrscheinlichkeit 0 %
0 %
Letzte Bewertung: 03.08.2022
Dieses Gerücht teilen

F. Grillitsch Fenerbahçe SK'a geliyor mu?

27.06.2022 - 10:10 Uhr
Sarı-lacivertli ekibin Hoffenheim ile sözleşmesi bitecek olan Florian Grillitsch için temaslara başladığı ifade edildi..
Bedava 6 numara tam al sat yapmalık transfer
aynen kanka daha 26 yaşında bonservisi elinde değeri 16 milyon olan ön libero da feneri bekliyor gelsin alsın diye. fernando da yaşlanmıştı zaten sevillaya hayırlı olsun 5 sene oynatır bunu mis gibi. bir de luiz felipe mevzusu var türk spor medyası böyle hayalperest iddiaları sanki "çok kolay bakın adamın bonservisi elinde bunu almaktan kolay ne var istesen hemen yarın imzayı attırırsın" gibi yansıtıp taraftarları yönetime karşı dolduruyorlar. bu tarz oyuncuları almak öyle sanıldığı gibi kolay değil bonservisi elinde olan 35lik dedeleri bile alırken ne kadar uğraştıklarını görüyoruz.
%20 ihtimal verdim fazla bile. mevcut takımından daha büyük bir takıma gider buralara yedirmezler
Parayı bastinmi çoğu kişi gelir örnekleri çok
Florian Grillitsch

Almanya liginin aranan kanlarından Florian Grillitsch daha 26 yaşında sözleşmesi bitmek üzere Türkiye ligine 30 yaşından önce adım atma ihtimali oldukça düşük güçlü patlamaya hazır savunma oyuncusu bu ihtimali düşünmek bile hayalden öte. Oyuncu bundesligada yoluna büyük ihtimal Wolfsburg ile devam edecek.

Transfer ihtimali %0.
Dieser Beitrag wurde zuletzt von jubileofficial am 27.06.2022 um 13:04 Uhr bearbeitet
ben de öyle düşünüyorum ama bazı arkadaşlar her şeyi para zannediyor inanmak istemiyor. böyle oyuncuları "zamanında kimler kimler geldi bu mu gelmeyecek diye" daha önce aldığımız paragözlerle emekliliği gelmiş adamlarla karıştırmamak lazım
Alıntı yap avukat067
ben de öyle düşünüyorum ama bazı arkadaşlar her şeyi para zannediyor inanmak istemiyor. böyle oyuncuları "zamanında kimler kimler geldi bu mu gelmeyecek diye" daha önce aldığımız paragözlerle emekliliği gelmiş adamlarla karıştırmamak lazım
bu transfer zaten olmayacak Fenerbahçenin şuan Önlibero listesi
Danilo(Psg)
William Carvalho(Real Betis)
Vinicius Souza(Lommel-City Group)
bu 3.den en olabilme potansiyeli olan kişi Vinicius Souza
5.3 Milyon Sterlin Teklif ettik yaklaşık 6,25 Milyon € ediyor
Fiyat 7,5-8lere çıkartıp alınacak çok yüksek ihtimal
William Carvalho isteniyordu ama 3,5 Milyon € maaş talep ediyor büyük ihtimal Galatasaray o parayı verip alıcak
danilo carvalho vs bunlar şu aşamada Galatasaray için de zor ha almanya liginden 26 yaşında oyuncu almaktan çok daha kolay almak çünkü paraya bakıyorlar bu oyuncu sadece paraya bakmaz. ama ben carvalhoyu galatasarayın da almasını istemem sadece ligde mücadele ediyoruz 3,5 milyon fazla.
yine fenerin souzayı zorlaması gibi galatasaray da luis flirentinoyu istiyordu umarım onu alır. 30u geçmiş avrupa defterini yavaş yavaş kapatan oyunculara para yedirmektense böyle oyuncuları denememiz lazım artık. ama bazı taraftarlar maalesef anlamıyor Ndombele yazıyorlar herkes düşüyor maaşından bahseden hiç yok.
Alıntı yap avukat067
yine fenerin souzayı zorlaması gibi galatasaray da luis flirentinoyu istiyordu umarım onu alır. 30u geçmiş avrupa defterini yavaş yavaş kapatan oyunculara para yedirmektense böyle oyuncuları denememiz lazım artık. ama bazı taraftarlar maalesef anlamıyor Ndombele yazıyorlar herkes düşüyor maaşından bahseden hiç yok.
Bugün Git Pep Guardiola,Eric Ten Hag Xavi Don Carlo hepsine sor bedelsiz kiralık verilecekler maaşınıda tottenham karşılacak deseler alma-ya-cak teknik direktör bilmiyorum şuanki ederi 40 Milyon € çok rahat var neden türkiyeye gelsin bu adam Hadi trabzona yazsalar normal karşılarım uclye gidecek adamlar gs avrupadada yok yani bu adam gelmesiyle piyasası direk 10-15 Milyon €'ya düşecek
Contenin satmak istediğini biliyorum ama galatasaray alması için nakit 30 Milyon € peşin ödeme yapması lazım yani imkansız
Florentino Luis,e gelince potansiyeli taban bir 8 numara galatasarayın hala o pozisyona deilde defansif orta sahaya bakması lazım bu adam tek başına 6 numara oynayamaz elinde iyi kötü berkanın var taylanda var ama ben onun futbolcu oldugunu düşünmüyorum Galatasaray madem yerli kuralını düşünüyor gidicek okay yokuşluyu alacak Berkan-Okay-Cicaldau kağıt üzerinde bence iş yapar sadece galatasaray'ın eksik olan parçası kalıplı 6 numara hoca belkide eski öğrencisi Mahmut'uda isteyebilir
  Post-Optionen
Den kompletten Thread wirklich löschen?

Paten-Optionen
Möchtest Du den Beitrag wirklich löschen?
  Diesen Beitrag alarmieren
  Lesezeichen
  Abonnierte Threads
  Guter Beitrag
  Guter Beitrag
  Guter Beitrag
  Post-Optionen
Nutze die Thread-Suche, wenn Du diesen Post in einen anderen Thread verschieben möchtest. Drücke Thread erstellen, wenn aus diesem Post ein eigenständiger Thread werden soll.