Alex Oxlade-Chamberlain
Geburtsdatum 15.08.1993
Alter 30
Nat. England  England
Größe 1,80m
Vertrag bis 30.06.2026
Position Zentrales Mittelfeld
Fuß rechts
Akt. Verein Besiktas JK
Interessierter Verein Besiktas JK

Leistungsdaten: 23/24

Wettbewerbwettbewerb
Insgesamt 2941
1941
6--
2--
2--
Wahrscheinlichkeit 0 %
0 %
Letzte Bewertung: 14.08.2023
Dieses Gerücht teilen

A. Oxlade-Chamberlain Beşiktaş JK'a geliyor mu?

24.07.2023 - 20:34 Uhr
Beşiktaş, Liverpool’la sözleşmesi sona eren Alex Oxlade-Chamberlain’e 3 senelik sözleşme teklif etti. Görüşmeler devam ediyor.
Bitmiş bir kariyer düşük maaş ile anlaşılırsa sevindirici.
Bir rakip takım taraftarı olarak beni hiç heyecanlandıran bir söylenti değil çünkü bitik bir kariyer var ve ox sahada olduğundan hiç memnun değil gibi son dönemlerinde ki oyuna sonradan dahil olduğu maçlarda

Kafada futbolu bitirmiş bir isim diyebiliriz,bir Dele Alli vakası yaşatmasada kulübe hiçbir katkı vereceğini sanmıyorum ..
Dieser Beitrag wurde zuletzt von ShinseN am 28.07.2023 um 05:19 Uhr bearbeitet
Dele Alli rezaletinden sonra mümkünse gerçekleşmemesini istediğim bir transfer ayrıca bu tür oyuncular 3 ten aşağıya da imza atmazlar.

•     •     •

* * *

" Dil gönlü yüzdüren gemidir. "

Twitter: @fahursa55
2.5 bandın da maaş dan fazla verilmemeli kesinlikle.Ayrıca geçmişde Abu da yapıldığı gibi uzun sakatlık yaşarsa kulubün sözleşmeyi tazminatsız dondurma, feshetme hakkı bulunmalı.Bu şartlar olmadan yapılırsa bu transfer yine boşa giden kulüp paraları olarak kayda geçer. Çünkü yine yönetimin dert yandığı oyuncu satamıyoruza uyacak bir oyuncu daha gelmiş olacak satamazsınız bu adamı.
Kronik sakat. Çok kötü bir hamle olur.
Delle Ali transferinden sonra fare doğurmasından korktuğum bir başka dağ da bu. Kariyeri ve istatistikleri harika. Ama Fifa oynamıyoruz sonuçta. Futbol tarihinde Dele Ali gibi futbolu kafasında böylesine bitirmiş bir futbolcu daha olabilir mi? Öte yandan Beşiktaş'ın bir Hagi'si de bu olabilir mi? Adamı çok tanımıyorum açıkçası. İnsanın içi istiyor ama bu tip adamlara çok para verip sonra fiyasko çıktı mı devre arasından itibaren adam aramaya başlıyoruz. Umut dünyası işte...
Gerçekleşirse yanlış bir transfer olur. Beşiktaş yönetimi daha garanti isimlere yönelmeli.
Hayatında 1 sezonda seneye yayilmiş bir forma süresi yok.

Performans yok.

Senelik 1m € ya oynayacaksa denenebilir. 1+1 sözleşme ile.

Haricinde altyapidan adama şans verilse sene sonunda kesin 1-2m € ya satılır.
Beşiktaş para yok diyor sonra gidip bitik topçulara dünyanın parasını veriyor anlamış değilim. Gelirse ellerinde patlar büyük ihtimalle.
anlaşılan beşiktaş uslanmamış..
  Post-Optionen
Den kompletten Thread wirklich löschen?

Paten-Optionen
Möchtest Du den Beitrag wirklich löschen?
  Diesen Beitrag alarmieren
  Lesezeichen
  Abonnierte Threads
  Guter Beitrag
  Guter Beitrag
  Guter Beitrag
  Post-Optionen
Nutze die Thread-Suche, wenn Du diesen Post in einen anderen Thread verschieben möchtest. Drücke Thread erstellen, wenn aus diesem Post ein eigenständiger Thread werden soll.