Allahyar Sayyadmanesh
Geburtsdatum 29.06.2001
Alter 22
Nat. Iran  Iran
Größe 1,80m
Vertrag bis 30.06.2026
Position Rechtsaußen
Fuß rechts
Akt. Verein KVC Westerlo
Interessierter Verein Hull City

Leistungsdaten: 23/24

Wettbewerbwettbewerb
Insgesamt 22-1
7--
7-1
6--
2--
Wahrscheinlichkeit 0 %
0 %
Letzte Bewertung: 28.01.2022
Dieses Gerücht teilen

A. Sayyadmanesh Hull City'a geliyor mu?

08.01.2022 - 22:30 Uhr
Sabah Gazetesi'nin haberine göre; 20 yaşındaki oyuncusuna 5.5 milyon Euro bonservis bedeli belirleyen sarı-lacivertli kulüp, istediği rakamı alamazsa Allahyar'ın sözleşmesini uzatıp takımda tutmayı planlıyor.Zorya ile olan sözleşmesi sona eren ve Fenerbahçe'ye geri dönen Allahyar Sayyedmanesh, Avrupa kulüplerinin gözdesi konumunda. Başarılı oyuncuya Acun Ilıcalı da talip oldu.

Dieser Beitrag wurde zuletzt von soulxyz am 09.01.2022 um 12:06 Uhr bearbeitet
Transfer yapmak için satılma ihtimali olan bir oyuncu.
Yönetim 5.5 Fiyat belirlemişti teklifler 4 civarıydı galiba Acun Hull City üzerinden 5e kadar yükseltti 5.5 veremez 1 oyuncuya ama 4.5-5 birde sonraki satış payı filan bulunur büyük ihtimalle Zajc içinde teklifler 4dü sezon başı 4-4.5 civarına onu aldı galiba yakın tarihte kapa bildirilir ikili 8-11 civarına aldı büyük ihtimalle acun fiyat düşük olursa sonraki satış payı yüksektir çok yüksek ihtimal 2side bizden gittikten sonra tutacağını bilmeyen yoktur adam ortadoğunun aguerosuydu zajcda bileklerine çok hakim bir futbolcu haline geldi
Yaşı henüz 20 ingiltere için can atacaktır. Bu transfer gerçekleşir. Acunun Hull city alması çok iyi oldu. Fenerbahçenin elini rahatlatacak smile bu şu demek oluyor sattığın kadar al olayını kökten çözmüş oluruz. Fenerbahçeye daha kolay para sokarlar bu iyi oldu..

•     •     •

Forever FENERBAHÇE !!!

Dieser Beitrag wurde zuletzt von DuzcelyFB81 am 09.01.2022 um 16:18 Uhr bearbeitet
Bir Galatasaraylı olarak Acun Ilıcalı'yı kutluyorum çok büyük Fenerbahçeli ve takımı için 7 milyon€ bonservis veriyor bizde bir ara Bahattin Demirbilek vardı şişirdiler şu an Acun gibisi yok
Allahyar'ı süper ligte izlemek isterdim bu fiyatlara gitmesi ne kadar doğru olur hiç bilmiyorum.
9 milyon Euro'ya Hull City'e transfer olduğu söyleniyor.
Alıntı yap madmadmad
Kaynak Ahmet Ercanlar grins
Alıntı yap madmadmad
9 Milyon benim futbol anlayışıma göre imkansızında imkansızı acun birkere 9 Milyon Euro nie versin mantıken takımı 2.ligin kümelerinde dolaşıyor ve yeni lige çıkarması için takımı hem liderlige oynatması lazım birde üstüne sky bet champhionshipe çıkma bedeli ödemesi lazım hem transfer yapacak böyle 9 milyon filan sonra bide çıkma parası verecek he Ali Koç verecek derseniz acuna el altı o bizim için daha kötü klübün kasasına giren para aklamış oluyor daha klübe 100 Milyon € borcu var diyordu Aziz Yıldırım çırağan sarayında klübe ne giren ne çıkan para belli deil ali koç gibi bi adamın bu kadar baskı ve istifa sesi varken gitmemesinin nedeni de bu oldugunu düşünüyorum eğer gerçek bi fiyat derseniz ben 4-5 derim 4'de zajc eder 2si 9 olur yoksa allahyara 9 verçekmiiş yok şuymuş yok buymuş imkansız.
Şu adama adam gibi şans verilmedi ve daha 20 yaşında ben olsam geri almak kaydıyla oyuncuyu satardım gerçi artık bizim 2. takımımız orası smile

•     •     •

Forever FENERBAHÇE !!!
Acun Ilıcalı Allahyar Sayyadmanesh'in Hull City için sağlık kontrolünden geçtiğini açıkladı.
  Post-Optionen
Den kompletten Thread wirklich löschen?

Paten-Optionen
Möchtest Du den Beitrag wirklich löschen?
  Diesen Beitrag alarmieren
  Lesezeichen
  Abonnierte Threads
  Guter Beitrag
  Guter Beitrag
  Guter Beitrag
  Post-Optionen
Nutze die Thread-Suche, wenn Du diesen Post in einen anderen Thread verschieben möchtest. Drücke Thread erstellen, wenn aus diesem Post ein eigenständiger Thread werden soll.