Barış Alper Yılmaz
Geburtsdatum 23.05.2000
Alter 23
Nat. Türkei  Türkei
Größe 1,86m
Vertrag bis 30.06.2027
Position Rechtsaußen
Fuß rechts
Akt. Verein Galatasaray
Interessierter Verein Aston Villa

Leistungsdaten: 23/24

Wettbewerbwettbewerb
Insgesamt 5169
3354
6-1
6-2
31-
2-1
1-1
Wahrscheinlichkeit 19 %  
19 %  
Letzte Bewertung: 30.04.2024
Dieses Gerücht teilen

B. Yılmaz Aston Villa'a geliyor mu?

17.04.2024 - 16:45 Uhr
VOLE'den Ali Naci Küçük'ün haberine göre; Galatasaray, gelecek yaz transfer döneminde Barış Alper Yılmaz için 20 milyon euro ve üzeri teklifler alacağı bildirildi. Geçtiğimiz ara transfer döneminde Lazio ve Napoli'nin Yılmaz ile ilgilendiği, bu takımların yanı sıra Aston Villa'nın da devreye girdiği aktarıldı. İngiliz ekibinin 18 milyon euro bonservis bedeli teklif ettiği, sarı-kırmızılıların ise 25 milyon euro civarında bir rakam talep ettiği ifade edildi.
B. Yılmaz Aston Villa'a geliyor mu? |#1
18.04.2024 - 10:30 Uhr
bu yaz gs'yi garip bir serüven bekliyor belli ki. barış'a bu raddede bir ilgi varsa takımdaki ilk 11 oyuncularından 8-9'una da aynı ilgi vardır.

•     •     •

#OM21
B. Yılmaz Aston Villa'a geliyor mu? |#2
19.04.2024 - 16:15 Uhr
Barış Alper Yılmaz'la an itibariyle sözleşme uzatıldı gitmeyecek.
B. Yılmaz Aston Villa'a geliyor mu? |#3
25.04.2024 - 12:44 Uhr
Sözleşme yenilenmesinin kalması için olduğunu düşünmüyorum daha fazla bonservis bedeli almak için sonuç olarak sözleşme durumu bonservis bedelini ciddi anlamda etkiliyor.
Eğer istenilen rakamları bulursa satılacağını düşünüyorum Aston villa mı olur başka takım mı orasını bilemiyorum ama aston villa gibi bir takımın barış gibi bir oyuncuya ihtiyacı oldugunu düşünmüyorum daha çok orta italyan takımlarının aradığı bir oyuncu profili olduğunu düşünüyorum.
B. Yılmaz Aston Villa'a geliyor mu? |#4
26.04.2024 - 08:45 Uhr
Oyuncuyu satmak istedikleri için sözleşme yenilediler. Sözleşmesi düşük bir oyuncunun bonservisi yüksek olamaz. Bunun şöyle bir matematiği var. örneğin barış yılda 1 milyon euro kazanıyor 4 yıllık kazancı 4 milyon euro Fakat 4 yıl boyunca takımda kalmak istemiyorsa tazminatını gs ye ödeyip çıkar. Barış çok az kazanıyordu bu yüzden transfer ederken hem yıl bazında hemde sözleşme bazında iyileştirmeler yapıldı. Bu şekilde daha fazla fiyata satılacaktır. Barış için en doğru adres Manchester United. Antony'e 80 milyon euro verip verim alamadılar. Barış Alper Yılmz Manchester United'da 7 numaralı forma yakışacaktır.
B. Yılmaz Aston Villa'a geliyor mu? |#5
26.04.2024 - 09:49 Uhr
10 metre değilsede 5 metre var grins

"Atma Ziyaaa!!"
B. Yılmaz Aston Villa'a geliyor mu? |#6
04.05.2024 - 11:17 Uhr
Geçen sezon acemi falan demiştik. Bu sezon Boey'in peşinden gitti resmen ve kendini geliştirdikçe formayı Kerem-Zaha ikilisinden kaptı bilecool Bence önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'nde daha fazla boy gösterecek oyuncuyu 50M€'dan aşağı satmamaları lazım. Şakasız. Öyle gelişim gösteren oyuncu zor bulunur ülkede.

•     •     •

Taca gitti top :D
  Post-Optionen
Den kompletten Thread wirklich löschen?

Paten-Optionen
Möchtest Du den Beitrag wirklich löschen?
  Diesen Beitrag alarmieren
  Lesezeichen
  Abonnierte Threads
  Guter Beitrag
  Guter Beitrag
  Guter Beitrag
  Post-Optionen
Nutze die Thread-Suche, wenn Du diesen Post in einen anderen Thread verschieben möchtest. Drücke Thread erstellen, wenn aus diesem Post ein eigenständiger Thread werden soll.