İrfan Can Kahveci
Geburtsdatum 15.07.1995
Alter 28
Nat. Türkei  Türkei
Größe 1,80m
Vertrag bis 30.06.2025
Position Rechtsaußen
Fuß links
Akt. Verein Fenerbahce
Interessierter Verein Fenerbahce

Leistungsdaten: 23/24

Wettbewerbwettbewerb
Insgesamt 461812
31129
821
642
1--
Wahrscheinlichkeit 0 %
0 %
Letzte Bewertung: 31.01.2021
Dieses Gerücht teilen

I. Kahveci Fenerbahçe SK'a geliyor mu?

25.01.2021 - 11:41 Uhr
Bugün sonuçlanacak olan transferde, sezonun kapanmasına az bir zaman kaldı eğer Fenerbahçe elini çabuk tutarsa ve Ali başkan gerçekten istekliyse bu transfer için, ben kesinlikle olacağını düşünüyorum. Değer mi peki ? derseniz... HAYIR! Ozan'in ve Gustavon'un takımdan ayrılacağı kesinleşirse, evet DEĞER!
fenerbahçe ne doyumsuz bi takım oldunuz
Takas(türüç) + paraya(7-8) gerçekleşecek gibi duruyor FB elindeki parayı şimdi harcayamazsa bir dahaki sezona harcayamayacak. Orta saha rotasyonu şu an çok kalabalık şimdi alıp daha fazla forma giyer diye yarım sezon tekrar IBFK'ye kiralayabilirler bence.
Her sene aynı şey yaşanıyor, ya Galatasaray Fenerin istediği oyunculara talip oluyor ya da Fener Galatasarayın almak istediği oyunculara talip oluyor veya bunların hepsi algı için transfer ilişkisini bozmak için bu beni sinir ediyor...
Alıntı yap bertinese1
irfancan benim şahsi görüşüm gereksiz bi transfer fenerbahçeli olarak söylüyorum. ozan satılırsa yerine koyarız düşüncesi ile alınacak büyük ihtimalle ama onun yerine viscayı alsak daha iyi olur ozan satılırsada satıldığı paranın bi miktarı ile başka bi orta saha alırız şimdi alıp elimizde tutmak saçma geliyor çünkü fazla forma şansı bulamaz bu kadroda ne kadar iyi olursa olsun
Alıntı yap OmerSengun1907
Alıntı yap bertinese1

irfancan benim şahsi görüşüm gereksiz bi transfer fenerbahçeli olarak söylüyorum. ozan satılırsa yerine koyarız düşüncesi ile alınacak büyük ihtimalle ama onun yerine viscayı alsak daha iyi olur ozan satılırsada satıldığı paranın bi miktarı ile başka bi orta saha alırız şimdi alıp elimizde tutmak saçma geliyor çünkü fazla forma şansı bulamaz bu kadroda ne kadar iyi olursa olsun

Ben öyle bir şey yazmadım ki?
Alıntı yap bertinese1

Alıntı yap bertinese1

Ben fenerli bile değilim
Alıntı yap bertinese1
Alıntı yap bertinese1

Alıntı yap bertinese1

Ben fenerli bile değilim

Herhalde yanlışlık oldu sen beni alıntıladığın için ve benim metnimi silip kendininkini yazdığın için oldu
Ali Koç ve Göksel Gümüşdağ, İrfan Can için görüştü
Bence gereksiz ya

•     •     •

Forever FENERBAHÇE !!!
usta kusura bakma yorum yapacagıma alıntı yapmışım acemisiyim sitenin yorum konusunda
  Post-Optionen
Den kompletten Thread wirklich löschen?

Paten-Optionen
Möchtest Du den Beitrag wirklich löschen?
  Diesen Beitrag alarmieren
  Lesezeichen
  Abonnierte Threads
  Guter Beitrag
  Guter Beitrag
  Guter Beitrag
  Post-Optionen
Nutze die Thread-Suche, wenn Du diesen Post in einen anderen Thread verschieben möchtest. Drücke Thread erstellen, wenn aus diesem Post ein eigenständiger Thread werden soll.