Shakhtar Donetsk

Fenerbahce
Tetê
Geburtsdatum 15.02.2000
Alter 24
Nat. Brasilien  Brasilien
Größe 1,75m
Vertrag bis 30.06.2027
Position Rechtsaußen
Fuß links
Akt. Verein Galatasaray
Interessierter Verein Fenerbahce

Leistungsdaten: 23/24

Wettbewerbwettbewerb
Insgesamt 4536
33-4
511
321
2--
2--
---
Wahrscheinlichkeit 0 %
0 %
Letzte Bewertung: 09.08.2023
Dieses Gerücht teilen

Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu?

19.07.2023 - 10:20 Uhr
Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu? |#61
01.08.2023 - 11:27 Uhr
Alıntı yap Pes2013
Cengizi felan boşver al teteyi mis gibi cengize 12-13 milyon Euro konuşuluyor 5 daha fazla ver git Merihi al bari

Cengiz'i 20'den aşağiya vermek istemıyoruz demısler. 13 Milyonu reddetmişler.
Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu? |#62
01.08.2023 - 16:40 Uhr
Geleceğini sanmıyorum. Bu oyuncu bize düşmez
Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu? |#63
02.08.2023 - 16:39 Uhr
Ekambiyi alma bunu al
Dieser Beitrag wurde zuletzt von Pes2013 am 02.08.2023 um 16:41 Uhr bearbeitet
Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu? |#64
02.08.2023 - 16:49 Uhr
Alıntı yap VictorDePaulo

niye gelmesin?

oyuncu bize, Fener'e ve Beşiktaş'a önerildi
Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu? |#65
02.08.2023 - 17:30 Uhr
Oyuncu Bodrum'da Fenerbahçe'nin kurmayları ile görüştü. Bonservisi kendi elinde olduğu için ilk başta astronomik ücretler talep etmişler. Fakat daha sonra daha makul taleplerde bulunmuşlar. Bana kalırsa oyuncuyla anlaştılar. fakat başka kulüplerden teklifler de olduğu için oyuncu karar vermek için süre istedi.
Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu? |#66
02.08.2023 - 17:39 Uhr
Quelle: twitter.com
-Tete, sözleşmesinin bitimine 6 ay kala Shakhtar Donetsk’le kontratını feshetti.

-Ukrayna temsilcisi oyuncuya dava açma kararı aldı.

-Fenerbahçe bu yüzden, bu transfere mesafeli yaklaşıyor.
oyuncunun para veya oynamama cezası alabilme ihtimali varmış

Ali Koç bu riske girmez, sosyal medyada onu linç etmeyi bekleyen troll ordusuna bu fırsatı vermez
Dieser Beitrag wurde zuletzt von Jincxed am 02.08.2023 um 17:51 Uhr bearbeitet
Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu? |#67
02.08.2023 - 17:43 Uhr
Alıntı yap Jincxed

Alıntı yap VictorDePaulo

niye gelmesin?

oyuncu bize, Fener'e ve Beşiktaş'a önerildi

Oyuncu'nun istekleri ancak arabistanda karşılanır bu yüzden. Oyuncuyu bizim takımlardan biri zor alır
Dieser Beitrag wurde zuletzt von VictorDePaulo am 02.08.2023 um 17:45 Uhr bearbeitet
Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu? |#68
03.08.2023 - 14:20 Uhr
Tete şüphesiz bir fırsat transferi. Lakin muhabirlerin açıklamalarına bakıldığında üç büyüklere önerilmiş bir oyuncu gibi duruyor. Burada Fenerbahçe istekli gibi gözükse de Tete Shakhtar Donetsk’den tek taraflı fesih ile ayrıldığı için Fenerbahçe yönetimi bu transferi ağırdan alıyor diye düşünüyorum. Ayrıca konuşulan 10 mil euro imza parası ve 5 mil euro yıllık maaşlar korkunç. Maliyetli transfer olmasının yanı sıra ileride hukuki bir yaptırımla da uğraşılabilir. Dikkatli olmak lazım.
Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu? |#69
03.08.2023 - 14:39 Uhr
Alıntı yap TalentScoutTR
Tete şüphesiz bir fırsat transferi. Lakin muhabirlerin açıklamalarına bakıldığında üç büyüklere önerilmiş bir oyuncu gibi duruyor. Burada Fenerbahçe istekli gibi gözükse de Tete Shakhtar Donetsk’den tek taraflı fesih ile ayrıldığı için Fenerbahçe yönetimi bu transferi ağırdan alıyor diye düşünüyorum. Ayrıca konuşulan 10 mil euro imza parası ve 5 mil euro yıllık maaşlar korkunç. Maliyetli transfer olmasının yanı sıra ileride hukuki bir yaptırımla da uğraşılabilir. Dikkatli olmak lazım.

Zaha'dan daha az maliyetli çok istenilse alınır ama bizim önceliğimiz Cengiz Ünder. Şu an Cengiz bizim için Tete'den daha önemli. Cengiz çekip yanına bu paraya Tete çekmek aşırı gereksiz olur.
Tetê Fenerbahçe'a geliyor mu? |#70
03.08.2023 - 14:48 Uhr
Alıntı yap HadronX

Alıntı yap TalentScoutTR

Zaha'dan daha az maliyetli çok istenilse alınır ama bizim önceliğimiz Cengiz Ünder. Şu an Cengiz bizim için Tete'den daha önemli. Cengiz çekip yanına bu paraya Tete çekmek aşırı gereksiz olur.

Kesinlikle katılıyorum, Cengiz de doğru koşullar sağlandığında yüksek performans verebilecek bir oyuncu sadece yerli diye bakmamak lazım. Cengiz transferi yabancı kaleci, yabancı orta saha denklemini de çözeceği için yerine veya yanına Tete almanın fırsat maliyeti çok yüksek olur.
Dieser Beitrag wurde zuletzt von BeyazGergedan am 03.08.2023 um 14:49 Uhr bearbeitet
  Post-Optionen
Den kompletten Thread wirklich löschen?

Paten-Optionen
Möchtest Du den Beitrag wirklich löschen?
  Diesen Beitrag alarmieren
  Lesezeichen
  Abonnierte Threads
  Guter Beitrag
  Guter Beitrag
  Guter Beitrag
  Post-Optionen
Nutze die Thread-Suche, wenn Du diesen Post in einen anderen Thread verschieben möchtest. Drücke Thread erstellen, wenn aus diesem Post ein eigenständiger Thread werden soll.