Umut Nayir
Geburtsdatum 28.06.1993
Alter 30
Nat. Türkei  Türkei
Größe 1,91m
Leihende 30.06.2024
Position Mittelstürmer
Fuß rechts
Akt. Verein Pendikspor
Interessierter Verein Fenerbahce

Leistungsdaten: 23/24

Wettbewerbwettbewerb
Insgesamt 3051
2241
5--
2--
11-
Wahrscheinlichkeit 0 %
0 %
Letzte Bewertung: 11.07.2023
Dieses Gerücht teilen

Umut Nayir Fenerbahçe'a geliyor mu?

24.06.2023 - 20:51 Uhr
Serdar Dursun'la yol ayrımına gidecek olan sarı lacivertliler, Türk golcü kontenjanını sezonun flaş ismi Umut Nayir'le doldurmak istiyor.

Bonservisi Eyüpspor'da olan, sezonu Ümraniyespor'da geçiren Umut Nayir, bu sezon da Süper Lig'de boy gösterecek. Eyüpspor'un Süper Lig'e yükselme şansının sona ermesiyle oyuncunun yeni adresi merak konusu olmuştu.

Galatasaray'ın da ilgisi bulunan Umut Nayir'le ilgili Eyüpspor cephesinden yeni bir açıklama daha geldi. Kulüp asbaşkanı Fatih Kulaksız, Spor Arena'ya verdiği röportajda Umut Nayir için Fenerbahçe ile görüştüklerini ifade etti.
Umut Nayir Fenerbahçe'a geliyor mu? |#1
25.06.2023 - 13:25 Uhr
Çok iyi oyuncu türk oyuncu kuralı içinde iyi olucak golleride valencia nın golleri gibi boş değil gerçekten kaliteli futbolcu inşallah fenerbahçe için hayırlı olur
Umut Nayir Fenerbahçe'a geliyor mu? |#2
26.06.2023 - 12:17 Uhr
Yerli bir Santrafor olarak Fenerbahçe`ye Faydalı olur.

•     •     •

M.E.Ö
Umut Nayir Fenerbahçe'a geliyor mu? |#3
26.06.2023 - 12:21 Uhr
Hali hazırda zaten 5 forvet var. Satmaya çalışsalar maaşları çok yüksek ve maaşlarını karşılayacak kulüpler için yeteri kaliteye sahip değiller. 6. forvet olmak yerine forvetsiz takıma gidersen 20 golü aşar.
Umut Nayir Fenerbahçe'a geliyor mu? |#4
26.06.2023 - 13:24 Uhr
Bence Serdar Dursun varken hiç gerek yok. Jorge, Serdar'ı kullanamadı o yüzden tepki yiyor ama kullansa rahat 15 atabilirdi aynısı Umut'un başına gelirse seneye tekrar mı yerli forvet transferi yapacağız?
Umut Nayir Fenerbahçe'a geliyor mu? |#5
02.07.2023 - 22:54 Uhr
Quelle: twitter.com
Fenerbahçe, Eyüpspor'un ardından Umut Nayir ile de prensip anlaşmasına vardı.
ÖZEL | Fenerbahçe, Eyüpspor'un ardından Umut Nayir ile de prensip anlaşmasına vardı.

• 30 yaşındaki santrfor ile bugünkü görüşme olumlu geçti.

• Sarı-Lacivertliler, Umut ile hafta içerisinde sözleşme imzalayacak. @ajansspor
Umut Nayir Fenerbahçe'a geliyor mu? |#6
02.07.2023 - 23:13 Uhr
Yani çok yazmak istemiyordum ama Eyüpspor feneri kazıklayacak bizzat eyüplü bir arkadaştan edindim bilgiyi Galatasaray fiyat sorduğunda size yaramaz boşverin gibi bir cevap vermiş Eyüpspor başkanı. Serdar varken Umut'a gerek var mı soru işareti.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Umut Nayir Fenerbahçe'a geliyor mu? |#7
03.07.2023 - 08:32 Uhr
Alıntı yap TransferErcibi

Yani çok yazmak istemiyordum ama Eyüpspor feneri kazıklayacak bizzat eyüplü bir arkadaştan edindim bilgiyi Galatasaray fiyat sorduğunda size yaramaz boşverin gibi bir cevap vermiş Eyüpspor başkanı. Serdar varken Umut'a gerek var mı soru işareti.

Adı Fener'le geçiyor diye hemen kötülemenin ve değersizleştirmenin anlamı yok.

Oyuncu milli takıma seçilmiş ve oynuyor. Ligde en çok gol atan 5. isim.
Dieser Beitrag wurde zuletzt von Jincxed am 03.07.2023 um 08:36 Uhr bearbeitet
Umut Nayir Fenerbahçe'a geliyor mu? |#8
03.07.2023 - 08:54 Uhr
Alıntı yap Jincxed

Dostum 5 ay sonra görüşelim ben burada hiçbir oyuncuyu fenere gidiyor diye kötülemedim edindiğim bilgiyi paylaşıyorum Eyüpspor oyuncuyu bize satmıyor bile benden kaynaklı değil bu bilgi daumen-hoch

•     •     •

Umut Nayir Fenerbahçe'a geliyor mu? |#9
03.07.2023 - 10:25 Uhr
Alıntı yap Jincxed

Dostum 5 ay sonra görüşelim ben burada hiçbir oyuncuyu fenere gidiyor diye kötülemedim edindiğim bilgiyi paylaşıyorum Eyüpspor oyuncuyu bize satmıyor bile benden kaynaklı değil bu bilgi daumen-hoch

Valla başka biri dese hadi canım derimde adam sponsorluklardan transferlere gelir seviyelerine kadar Galatasaray hakkında bilgi sahibi böyle bir durumda bu sözüne de inanırım senin.
Alıntı yap Cimbomlubiri

Alıntı yap Jincxed

Valla başka biri dese hadi canım derimde adam sponsorluklardan transferlere gelir seviyelerine kadar Galatasaray hakkında bilgi sahibi böyle bir durumda bu sözüne de inanırım senin.

daumen-hoch

•     •     •

Post-Optionen
Den kompletten Thread wirklich löschen?

Paten-Optionen
Möchtest Du den Beitrag wirklich löschen?
  Diesen Beitrag alarmieren
  Lesezeichen
  Abonnierte Threads
  Guter Beitrag
  Guter Beitrag
  Guter Beitrag
  Post-Optionen
Nutze die Thread-Suche, wenn Du diesen Post in einen anderen Thread verschieben möchtest. Drücke Thread erstellen, wenn aus diesem Post ein eigenständiger Thread werden soll.